Sekčné brány ALUTECH STANDARD pre privátne použitie

Sekčné garážové brány sú štandardom v oblasti garážových brán. U tohto typu garážových brán sa podarilo využiť tie nejlepšie vlastnosti rôznych typov. Majú minimálnu hlučnosť a v garáži zaberajú len miesto pod stropom. V spojení s pohonom na diaľkové ovládanie je otváranie brán rýchlejšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie. Všetky garážové brány majú zosilnenú tepelnú zvukovú izoláciu z tepelne úsporných panelov, vynikajúce obvodové utesnenie otvoru brány a sú v ponuke v širokom výbere štandardných farieb, dekorov panelov.

Zameranie, konzultácie a kalkulácie poskytujeme zdarma priamo u zákazníka. Pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou Vám pripravia najotimálnejšie riešenie pre vašu garážovú bránu, prípadne aj kombinácie ovládania iných brán alebo zariadení pomocou elektroniky NICE. Sekčné brány ALUTECH je možné vidieť priamo u nás v Partizánskom. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku!

Kvalita za výhodnou cenu.

Sekcionálne garážové brány ALUTECH STANDARD sú vhodné pre inštaláciu do všetkých rodinných domov, chát, penziónu, skladových objektov alebo iných objektov občianskej vybavenosti. Ich výroba prebieha na presne automatizovanej linke a ich kvalita bola overená získaním certifikátu TÜV a CE. Bezpečnosť a prevádzka brány je teda plne v súlade s európskou smernicou EN 13241-1:2003, EN12604 EN12453.

  • 1. brána je vyvážená ťažným patentovaným bezpečným systémom pružina v pružine, takéto technické riešenie eliminuje možnosť samovoľného pádu brány a zaisťuje dlhú životnosť ich prevádzky (25.000 cyklov)
  • 2.sada vnútorných závesov a pántov vodiacich koliesok je vyrobená z pozinkovanej ocele
  • 3. brána je vybavená novým systémom uchytenia vodiacich dráh a zosilnením konštrukcie montážnym C profilom, vodiace dráhy sú presne spájané plochými lisovanými spojmi technológiou "rivset"
  • 4. medzera medzi podlahou, stropným prekladom a vrátami, rovnako ako po obvode steny je dobre utesnená tesniacimi profilmi z materiálu EPDM, ktoré sú dlhodobo plastické i pri nízkych teplotách"
  • Zosilnená tepelná a zvuková izolácia z tepelne úsporných panelov o hrúbke 45 mm, tepelná priepustnosť krídla brány U = 0,61 W/m2K
  • Bohatý výber štandadný farieb a dekorov

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás

Sekčné garážové brány ALUTECH STANDARD sa vyrábajú v 4 prevedení panelov:

  • S-drážka - lamela - štandardné farby sú biela (RAL 9016), šedostrieborná (RAL 9006), modrá (RAL 5010), hnedá (RAL 8014), purpurovo červená (RAL 3004), machovo zelená (RAL 6005), slonovinová kosť svetlá (RAL 1015), čokoládová (RAL 8017) a ADS 703 - antracitová. Šírka drážky v paneli medzi lamelami je 20 mm. Ak sú dvere zatvorené, nie je vidieť spoj medzi samotnými sekciami.
  • M-drážka - široká lamela - štandardná farba je biela (RAL 9016) a hnedá (RAL 8017). Dekorom je jedna drážka na stredu paneli.
  • L-drážka - bez prelisu - štandardná farba je biela (RAL 9016) a hnedá (RAL 8017).
  • Mikrolamela - vzhľad krídla brány tvoria drobné prelismi (cca 1cm) v tvare V.

S-drážka

M-drážka

L-drážka

Mikrolamela

Maximálná šířka dverí (mm) 3500
Maximálná výška dverí (mm) 3085
Maximálná plocha dverí (m2) 8
Tepelná priepustnosť krídla dverí (W/m2K)

0,61

Tesnenie medzi panely gumový profil z EPDM
Hrúbka panelu (mm) 45
Výplň panelu polyuretanová pena
Hrúbka plechu panelu (mm) 0,45
Materiál panelu oceľový plech s polyesterovým nástrikom
Povrchová úprava pozinkovanie a lakovanie
Merná hmotnosť dverí (kg/m2) 14-16
Zaťaženie stropnej konštrukcie (kg) 32 kg na 1 záves

Kontaktujte nás

Bazény a bazénová technológia:
RASTISLAV ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 643 332
Garážové brány a motorizácia brán:
LUKÁŠ ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 405 766
Konateľ spoločnosti:
ING. JÁN ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 762 419
 
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Back to top
Back to top