Prístupové systémy

Prístupové systémy patria v súčasnej dobe k odboru, ktorý v oblasti nových technológií "nabral smer raketovou rýchlosťou", a zasahuje ako do privátneho, tak priemyselného sektora. Naša spoločnosť sa aktívne zapojila do tohto odboru a ponúka prístupové systémy schopné pokryť širokú škálu aplikácií.

Najjednoduchšie systémy sú bez monitoringu prechodov. U týchto systémov je kladený nárok na jednoduchosť, spoľahlivosť a cenu. Vyššou úrovňou sú systémy s monitoringom, inými slovami kedy, kto a kde otvoril dvere, bránu, vráta, ... Tieto systémy je možné rozšíriť o možnosť sledovania dochádzky zamestnancov. U týchto systémov je kladený nárok na komplexnosť, spoľahlivosť a výhodné cenové riešenie.

Ovládať priechody je možné s akýmkoľvek identifikačným médiom. Najbežnejšia je diaľkový ovládač - jednoduchým stlačením tlačidla sa otvára brána, vráta, ... Druhým spôsobom je využitie mobilného telefónu - stačí bezplatné prezvonenie a zariadenie sa uvedie do činnosti. Tretím veľmi obľúbeným spôsobom je použitie bezkontaktnej čipovej karty veľkosti "kreditky" s možnosťou čiernobielej alebo farebnej potlače, prípadne bezkontaktného prívesku, ktorý možno ľahko umiestniť na kľúče. Štvrtý spôsob je zadanie PINu na digitálnej klávesnici- určené pre všetky majúce dobrú pamäť. Posledným zo spôsobov je využitie kontaktného Dallas čipu - trvanlivé kovové prevedenie.

Pre prehľadnosť sme všetko zhrnuli do tabuľky a uviedli použiteľné zariadenie z nášho sortimentu:

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bazény a bazénová technológia:
RASTISLAV ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 643 332
Garážové brány a motorizácia brán:
LUKÁŠ ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 405 766
Konateľ spoločnosti:
ING. JÁN ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 762 419
 
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Back to top
Back to top